Ciekawe centra handlowe na terenie Krakowa

Posted on 21/06/2018 8:19pm

Kraków to miasto znajdujące się w województwie małopolskim, jest to drugie najogromniejsze miasto w Polsce co do wielkości oraz liczby zaludnienia. W minionych czasach Kraków był również stolicą Polski. Dzisiaj to duże i przepiękne miasto przyciąga multum polskich i zagranicznych turystów, bowiem bogata historia tego miasta jest niezmiernie fascynująca.

Kraków
W Krakowie znajduje się sporo zabytków oraz atrakcji turystycznych, największym zaciekawieniem cieszy się naturalnie krakowski rynek, Sukiennice, a także Zamek Królewski na Wawelu. Będąc w Krakowie wskazane jest wybrać się również do dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz na któryś z kopców, jakich nie brak w całym mieście. Oprócz atrakcji turystycznych oraz zabytków Kraków jest również miastem niesłychanie rozwiniętym pod względem handlowym, znajduje się tu sporo sklepów, sklepików i ogromnych galerii handlowych. Wszelkie centrum handlowe Kraków jest entuzjastycznie oblegane przez kupujących - miejscowych oraz turystów, w galeriach znajduje się multum sklepów - odzieżowych, spożywczych, ze sprzętem RTV i AGD i tak dalej., natomiast po sprawunkach można wybrać się do kina, do kawiarni, restauracji bądź pizzerii, które też mieszczą się w krakowskich centrach handlowych . Do najmocniej modnych galerii można zaliczyć Galerię Krakowską, która znajduje się w centrum miasta oraz jest połączona z dworcem PKP oraz PKS, jednak nie mniejsze zaciekawienie wzbudza Galeria (sprawdź) Kazimierz, Galeria Krokus albo Bonarka. galeria (czytaj resztę pod adresem)galeria
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
W każdej ważniejszej części miasta znajdują się rozmaite centra handlowe, przyciągające niemało Klientów, wskutek tego będąc w Krakowie bezsprzecznie powinno wybrać się do któregoś z nich. Naturalnie prócz galerii handlowych pożądane byłoby wybrać się też do okolicznych, mniejszych sklepików, restauracji lub kawiarni, wiele z nich posiada nie byle jaki, niepowtarzalny klimat, wskutek tego cieszą się dużym zainteresowaniem miejscowych i turystów.

Tags: zabytek, miasto, RTV, klient