Butelka solarna - niestandardowa ozdoba do każdego rodzaju pomieszczeń oraz nie wyłącznie!

Posted on 11/01/2019 7:33am

Szukając lampki do jakiegoś typu pokoju zazwyczaj spoglądamy na już konkretne rodzaje lamp - te stojące, wiszące, kinkiety i wiele innych. Bogactwo ich wzornictw i kolorystyk jest naprawdę ogromne, lecz ich "baza" zawsze pozostaje ta sama.
żyrandole
Author: TracyLeigh♥
Source: http://www.flickr.com


sklep - obrazeczek
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com


Dla niektórych lampy tego typu bywają najzwyczajniej nudne no i szukają czegoś "innego" - bardziej wyjątkowego, bardziej niestandardowego. My dzisiaj opowiemy o czymś takim - zarówno lampie, jak i niebanalnej ozdobie, którą to postawisz nie tylko w jakimś konkretnym wnętrzu\pomieszczeniu, ale również na zewnątrz.

Zobacz, czy następny link (https://lampomat.pl/lampy-orlicki-design) jest tym, czego akurat poszukujesz. Z pewnością bardzo pomoże Ci w Twoim projekcie, który aktualnie robisz. Sprawdź, naprawdę nie pożałujesz!

/J]

Poza standardowymi lampami na zwykły prąd istnieje niewiarygodnie sporo innego typu źródeł światła, które to wcale nie potrzebują do tego bezpośredniego dostępu do energii elektrycznej - wystarczą nam do tego baterie (warte przeczytania) albo nawet jej jedna sztuka, a nawet czasami nie potrzeba do jego "utworzenia" niczego poza samym błyskiem ognia. My dzisiaj skupimy się na niewiarygodnie specyficznym typie światła, które jest w pełni "opakowane" w dosyć niestandardowy sposób, gdyż jest zamieszczone po prostu we wnętrzu butelki. Takiego typu światło przezywamy "światłem solarnym" i działa ono bezpośrednio na zasadzie dosłownego pobierania światła słonecznego - "wdrażania" go bezpośrednio w siebie, aby z nadejściem nocy lśnić zamagazynowanym w nim słonecznym blaskiem.
Taka butelka solarna ma możliwość rozświetlić każde miejsce, o ile tak naprawdę za dnia miała dostęp bezpośrednio do światła słonecznego - tak naprawdę bez niego jest to najzwyklejsza butelka, być może i ozdobna, albowiem to w takich umieszczane są tego rodzaju lampy - jednak wciąż butelka, która to dopiero zaraz po odpowiednich "zabiegach" ukazuje swój urok. Warto tez dodać, że możemy ją postawić wszędzie - i w domu (chociażby na parapecie) i na zewnątrz.

Tags: kolory, prąd, rodzaj