Butelka solarna - niestandardowa ozdoba do każdego rodzaju pomieszczeń oraz nie wyłącznie!

Posted on 09/07/2022 7:35am

Szukając lampki do jakiegoś typu pokoju zazwyczaj spoglądamy na już konkretne rodzaje lamp - te stojące, wiszące, kinkiety i wiele innych. Bogactwo ich wzornictw i kolorystyk jest naprawdę ogromne, lecz ich "baza" zawsze pozostaje ta sama.
żyrandole
Author: TracyLeigh♥
Source: http://www.flickr.com


sklep - obrazeczek
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com


Dla niektórych lampy tego typu bywają najzwyczajniej nudne no i szukają czegoś "innego" - bardziej wyjątkowego, bardziej niestandardowego. My dzisiaj opowiemy o czymś takim - zarówno lampie, jak i niebanalnej ozdobie, którą to postawisz nie tylko w jakimś konkretnym wnętrzu\pomieszczeniu, ale również na zewnątrz.


Poza standardowymi lampami na zwykły prąd istnieje niewiarygodnie sporo innego typu źródeł światła, które to wcale nie potrzebują do tego bezpośredniego dostępu do energii elektrycznej - wystarczą nam do tego baterie (warte przeczytania) albo nawet jej jedna sztuka, a nawet czasami nie potrzeba do jego "utworzenia" niczego poza samym błyskiem ognia. My dzisiaj skupimy się na niewiarygodnie specyficznym typie światła, które jest w pełni "opakowane" w dosyć niestandardowy sposób, gdyż jest zamieszczone po prostu we wnętrzu butelki. Takiego typu światło przezywamy "światłem solarnym" i działa ono bezpośrednio na zasadzie dosłownego pobierania światła słonecznego - "wdrażania" go bezpośrednio w siebie, aby z nadejściem nocy lśnić zamagazynowanym w nim słonecznym blaskiem.
Taka butelka solarna ma możliwość rozświetlić każde miejsce, o ile tak naprawdę za dnia miała dostęp bezpośrednio do światła słonecznego - tak naprawdę bez niego jest to najzwyklejsza butelka, być może i ozdobna, albowiem to w takich umieszczane są tego rodzaju lampy - jednak wciąż butelka, która to dopiero zaraz po odpowiednich "zabiegach" ukazuje swój urok. Warto tez dodać, że możemy ją postawić wszędzie - i w domu (chociażby na parapecie) i na zewnątrz.

Tags: kolory, prąd, rodzaj