Łatwe metody na zdobycie klienta

Posted on 20/03/2020 7:41am

Efektywna reklama niewielkiej firmy nie musi być kosztowna. Do klientów możesz dotrzeć już za parę tysięcy złotych. Do wyboru mamy wiele sposobów - od nieskomplikowanych ulotek aż po kampanie w lokalnych gazetach.


plakatowanie gdynia
Author: IMS GROUP
Source: IMS GROUP
Każda osoba rozwijająca firmę musi pamiętać o reklamie. Najlepszy pomysł na przedsiębiorstwo nie sprawdzi się przy braku klienteli. Nie warto jednakże działać zbyt pospiesznie. Kiedy interes raczkuje, liczy się każdy grosz. Duże środki na reklamę w TV czy największych periodykach wydają tylko rynkowi giganci. Na początek wystarczą foldery, anons w miejscowej prasie czy internecie bądź niewielki billboard w sąsiedztwie firmy. Dobór strategii zależy od możliwości finansowych, jak również charakteru prowadzonej działalności. Większa część specjalistów podkreśla jednakże, iż planując najmniejszą nawet kampanię, warto zastosować metody mieszane.

Ciekawy materiał? Jeżeli jesteś tego zdania, to równie wciągające zagadnienia przeczytasz również we wpisie, który jest tutaj.

Tego rodzaju strategia zwiększa szansę na dojście do ogromnej grupy odbiorców.


telewizja
Author: Shoots Official
Source: http://www.flickr.com


hipermarkety


Jedną z najprostszych, a zarazem najtańszych form reklamy są ulotki. Ich drukiem zajmują się nie jedynie duże reklamowe agencje, lecz również nieduże punkty poligraficzne, nierzadko angażujące zdolnych grafików. Dodatkowym plusem tych ostatnich są niskie ceny.

Zaabsorbował Cię taki wpis? Jeśli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię również ten wciągający artykuł - on nawiązuje do podnoszonej tematyki.

Jeśli decydujemy się jedynie na reklamę folderów, powinniśmy wykorzystać prosty wabik. Klientowi, który w ogłaszającej się firmie, usługowym zakładzie bądź restauracji pojawi się z takową ulotką, można zapewnić rabat. Równie istotne będzie przypominanie o swoim istnieniu.


Nawet lokalna kawiarnia, która posiada stałych klientów, powinna raz na 2 tygodnie roznosić bieżące foldery do firm i mieszkań. Dobrym sposobem może być także plakatowanie Gdynia to miasto w którym bez problemu odnajdziemy firmę proponującą tego rodzaju usługi.

Tags: sieci, ceny, reklama, plakat, reklamy