Pomysły dla panów - nim kupisz, przemyśl za czym warto się rozglądać

Posted on 18/11/2018 7:23am

Panowie też lubią niespodzianki i gadżety mimo, iż formalnie nie uznają tego typu słabości. Rzecz Jasna my, kobiety możemy pomóc im w tym temacie. Panowie to mali chłopcy, którzy lubią przeróżne akcesoria. Trzeba tylko zastanowić się, czym ostatnio nasz partner interesował się widząc coś w internecie i posiadamy gotowy pomysł na drobiazg!


Niedawno stały się trendy zegary z GPS, które posiadają aplikację służącą do liczenia kilometrów podczas. Oprogramowanie można znaleźć w języku polskim, tak więc nie będzie problemu z jego używaniem. Wyświetlana jest droga, którą kierujemy się oraz średnie tempo biegu. To bardzo dobry
polecana strona www
Author: Barely Noticed Stuttgart
Source: http://www.flickr.com
pomysł dla pana, który dba o swoją formą. Inne produkty dla niego to np.akcesorium do samochodu w postaci urządzenia sterującego GPS. To urządzenie mające zamieszczone mapy miast i nie wymaga dodatkowego oprogramowania, a opcja połączenia z aparatem komórkowym dzięki bluetooth będzie wygodnym pomysłem, który doceni każdy użytkownik.

Jeśli mężczyzna, codziennie ma wyglądać idealnie, ponieważ jego praca tego wymaga, to dobrym pomysłem będzie obdarowanie go zjawiskową wodą po goleniu lub perfumami. Zapewne znamy smak naszego wybranka i bez trudu dopasujemy woń do jego preferencji. Aktualnie można wybierać w zapachach męskich. Należy zapamiętać, że jeśli mężczyzna będzie często używał perfumy, nie mogą one być mocno uciążliwe, bowiem trudno będzie wytrzymać mocny zapach i jemu, i otoczeniu. A co ze skórą? Niby banalne, ale w rzeczywistości istotne. Mężczyźni lubią mieć gładką cerę, choć – oczywiście – nie potwierdzają tego. Optymalny żel pod prysznic z orzeźwiającym zapachem sprawdzi się w częstej higienie, a tym samym może uzupełniać się z zapachem perfum. Wytwórcy często oferują tę samą linię zapachową w wodach i żelach pod prysznic. Idealne uzupełnienie!

Wasi dżentelmeni posiadają też pasje. Być może to w istocie jest fotografowanie? Aparat fotograficzny, zatem będzie strzałem w dziesiątkę. Warto pomyśleć jak aparat będzie używany. Jeśli mężczyzna (zobacz również garnitury męskie) uwielbia zdjęcia zwierząt, powinno się przeanalizować kupno dobrego obiektywu do kompletu. Uzupełnieniem będzie wygodny futerał na wszystkie dodatki – i mamy zapewnione zadowolenie drugiej połówki.

Tags: fotografie, trendy, Urządzenia, panowie